سورتینگ

اطلاعات تماس دفتر مرکزی

آدرس

تهران، حکیمیه، خیابان شهید نشوه، نبش خیابان نوروزی ، پلاک 78

ایمیل

info@pandtec.com

دیدار مدیرعامل شرکت پندتک با وزیر جهاد کشاورزی

مدیرعامل شرکت پندتک، مهندس شهرام معتمد در دیدار با وزیر جهادکشاورزی که با حضور برخی از صاحب‌نظران و مسئولان استانی و مدیران شرکت پندتک نیز همراه بود، توضیحاتی در خصوص شرکت پندتک؛ اهداف و رویکردهای آن برای توسعه پایدار کشاورزی و صنایع تبدیلی وابسته ارائه دادند.
مهندس معتمد در بخشی از صحبت‌هایشان با اشاره به ظرفیتهای بومی مناطق مختلف کشور در راستای بهره گیری از فناوری های نوین گفت: « پندتک به کمک متخصصین حوزه های کشاورزی و صنایع، کاملترین سطح محصولات و خدمات را در حوزه فراوری محصولات کشاورزی ارائه می نماید.»
وی افزود: « هدف ما ارتقای استاندارد های کیفی محصولات و خدمات کشاورزی در این صعنت می باشد.ما در صدد آن هستیم که ماشین آلات کشاورزی و در حوزه فرآوری محصولات کشاورزی را از ترکیب دانش جهانی و تلفیق آن با دانش بومی کشور، بهترین و متناسب ترین محصولات را با کیفیت عالی عرضه نمائیم.
وی تصریح کرد: بهره گیری از توان علمی و کارشناسی متخصصین بومی، در کنار ایده‌ها و نقطه نظرات سازنده صاحب‌نظران و فعالان صنعت کشاورزی، زمینه ساز توسعه صنعتی و کشاورزی در نقاط مختلف کشور خواهد بود.

درباره‌ی پندتک

گروه صنعتی پند در سال 1369، با هدف توسعه سیستم‌های توزین دقیق و با ارائه اولین ترازو الکترونیکی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. این سرآغاز راهی برای گسترش استفاده از فناوری‌های نوین در صنایع مختلف بود که با سورتینگ هوشمند، سیستم بسته‌بندی مدرن و بازرسی محصول در خط تولید، ادامه یافت. 

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *