با اعضای تیم گروه صنعتی پندتک آشنا شوید.

در گروه صنعتی پندتک در فضایی کاملا صمیمی و پر نشاط، میکوشیم از توان جوان و نخبه‌ی داخلی در جهت پیشرفت هر چه بیشتر صنعت کشورمان استفاده کنیم.


اعضای گروه صنعتی پندتک

*

فرهنگ اعتماد و صداقت

صداقت و اعتماد جز موضوعات کلیدی شرکت پندتک به شمار می رود. با وجود چنین فرهنگی توانسته ایم محیطی شاداب، مطمئن و امنی را برای افراد سازمان و مشتریان فراهم نمائیم.

**

کار گروهی و همکاری

در اکثر واحد های شرکت برای تکمیل و تجمیع موضوعات صنعتی، با همکاری و همیاری چندجانبه از سوی افراد سازمان و گسترش کار گروهی توانسته ایم به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنیم.

***

پایبندی به اخلاق

گروه صنعتی پندتک با تکیه بر اصول اخلاقی مناسب و ایجاد محیط کاری خلاق، جوان و با نشاط،‌ توانسته بستری پویا برای پیشبرد اهداف سازمان و خدمت گذاری به کشور مهیا کند.

فرهنگ سازمانی پویا

فرهنگ سازمانی ما مبتنی بر ارزش های مشترکی چون خلاقیت ،کارآفرینی ،مربی گری و مسئولیت اجتماعی است که بر رفتار واندیشه اعضای سازمان اثر می گذارد. رهبران و مدیران گروه صنعتی پندتک بر این باورند که این موضوع، نقطه حرکتی جهت پویایی و پیشرفت سازمانی است .

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .