بازیافت

امروزه صنعت بازیافت یکی از صنایع اصلی در کشور می باشد و از آنجایی که همزمان با رشد اقتصادی کشور استفاده از محصولات بسته بندی شده افزایش یافته و متناسب با آن استفاده از سیستم های بازیافت جهت برگرداندن محصولات مواد اولیه بسته بندی برای مصرف نیز اهمیت بالایی پیدا کرده است. در این خصوص استفاده از سیستم های توزین و سیستم های سورتینگ نقش بسزایی دارد که در زیر به آن اشاره میکنیم.


دستگاه سورتر

 

برای تفکیک مواد پسماند پلاستیکی و استفاده دوباره از آنها و کاهش آلوگی و مصرف انرژی، دستگاه های سورتر پلاستیک را به شما معرفی مینماییم :

دستگاه سورتر CG

دستگاه سورتر LI

 

انتقال به سایت پند پک


راه کارهای اتوماسیون توزین

کاربرد سیستم های Onboard weighing  و سیستم Gps در کنترل ناوگان حمل و نقل توانسته در زمینه مدیریت سیستم های حمل و نقل پسماند بسیار نقش بسزایی داشته باشد که در این خصوص شرکت پندتک سیستم های کنترل تخلیه بار را ارائه می دهد که می تواند موثر واقع شود.

 

 

انتقال به سایت پندکنترل


بخشی از افتخارات ما در این صنعت

پند پک و پندکنترل زیر مجموعه ی تیم ما در حوزه بازیافت است که توانسته با ارائه ی به روز ترین راهکار ها سهم بزرگی در پیشرفت این صنعت داشته باشد.

10
15
114
1


گروه صنعتی پندتک در حوزه‌ی بازیافت

شرکت پندتک علاوه بر داشتن کرسی های مختلف در زمینه استاندارد‌های داخلی و اتحادیه و انجمن های صنفی، نمایندگی بیش از 20 کمپانی معتبر و درجه یک آمریکایی، اروپایی و آسیایی را در زمینه‌های مختلف بخصوص قطعات و تجهیزات توزین مانند لودسل (سنسور وزن) نمایشگر و غیره را دارا می باشد و در این خصوص توانسته است کمک شایانی به ارتقاء دانش و صنعت توزین در کشور و همچنین همکاران صنعت توزین ارائه نماید.


در قسمت بازیافت مایل به همکاری هستید ؟

تیم پشتیبانی پند تک همواره آماده ی همکاری با شما عزیزان در زمینه ی صنعت بازیافت است. کافی است سوالات و پیشنهادات خود را به وسیله‌ی طرق ارتباطی فراهم شده با ما درمیان بگذارید، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کرده و ارتباط موثر شما با پند تک آغاز شود.

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .