جلسه آموزشی مشتریان

جلسه آموزشی مشتریان

جلسه آموزشی مشتریان 560 420 Pandtec | پندتک

جلسه آموزشی مشتریان

دوره آموزشی تجهیزات خط بسته بندی برنج در محل اتاق آموزش شرکت پندتک، با هدف آشنایی مشتریان و کاربران دستگاه های سورتر، کمپرسور اسکرو و دستگاه بسته بندی برنج برگزار گردید.

در چند دوره برگزاری این آموزش ها، تعداد زیادی از کاربران این دستگاه ها از استان های مازندران، گیلان، گلستان، فارس وخوزستان شرکت کردند.

این آموزش ها به دو بخش های تئوری و عملی تقسیم می شوند.

در بخش تئوری، انواع و اصول عملکرد دستگاه های سورتر، بخش های مختلف دستگاه، اصول و الزامات نصب دستگاه، و نحوه نگهداری دستگاه ها آموزش داده می شود.

در بخش عملی، بخشهای مختلف دستگاه معرفی شده، و تنظیمات و نحوه کاربری دستگاه سورتر و بسته بندی با مواد مختلف آموزش داده شده و توسط شرکت کنندگان آزمایش می شود. همچنین بخش های مختلف کمپرسور معرفی و نحوه تنظیمات و نگهداری آزمایش می گردد.

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .