نمایشگاه نساجی

نمایشگاه نساجی

نمایشگاه نساجی 230 173 Pandtec | پندتک

نمایشگاه نساجی

حضور شرکت کنترل توزین پند در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی نساجی ، ماشین آلات و محصولات و سایر صنایع وابسته نساجی نقطه عطفی در شروع یک یک فعالیت مهم و اساسی بوده است .

همه گروه های اصلی نساجی مانند سازمان ها، دانشگاه ها، مدیران نساجی، در زمینه های مختلف شامل ریسندگی، بافندگی و بافندگی، فرش، رنگرزی، چاپ، اتمام، پوشاک و لباس، مد، فروش مواد اولیه، ماشین آلات و قطعات یدکی، کمکی و خدمات و همچنین واردکنندگان و واردکنندگان در IRANTEX 2018 حضور خواهند داشت. پس از توافق تاریخی بین ایران و سازمان ملل، صنایع نساجی ایران شروع به رشد بسیار سریع در بازار جهانی می کنند. پس از سالها مدرنیزاسیون در خطوط تولید و روشهای به روز رسانی آنها ضروری است، بنابراین نمایشگاه IRANTEX بهترین مکان برای معرفی و برقراری تماس جدید خواهد بود. حضور شرکت کنترل توزین پند در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی نساجی ، ماشین آلات و محصولات و سایر صنایع وابسته نساجی نقطه عطفی در شروع یک یک فعالیت مهم و اساسی بوده است . ما در زمینه تفکیک ضایعات پلاستیک و همچنین صنعت بازیافت محصولات خوب و پر بازده ای ارائه داده ایم .

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .