پتروشیمی

صنایع پتروشیمی و صنایع مشتقات صنعت نفت یکی از بزرگترین صنایع کشور ما می باشد. هدف گذاری کشور جهت جلوگیری از فروش نفت خام و تبدیل آن به محصولات پتروشیمی از اهداف کشور بوده و شرکت کنترل توزین پند نیز در این خصوص محصولات با کیفیت را در حوزه های اندازه گیری و کنترل ارائه می کند. از آنجایی که هسته اصلی ماشین آلات استفاده شده در پتروشیمی ها در انحصار کشورهای آمریکایی و اروپایی بوده، شرکت پندتک در حال حاضر توانسته این انحصار را شکسته و انواع راه کار های مختلف در حوزه های سیستم های توزین داینامیک، سیستم های مخازن، سیستم های توزین در محیط های انفجاری، سیستم های توزین نوار نقاله و سیستم های تجمیع اطلاعات و انتقال اطلاعات با بستر IT را فراهم نماید.


راه کارهای اتوماسیون توزین صنعتی

 

از آنجایی که صنعت پتروشیمی بسیار حساس بوده و در آن از سیستم های بچینگ و داینامیک استفاده می شود محصولات Hitech و سرعت بالای پندتک در کاربردهای زیر بسیار نقش بسزای داشته از جمله میتوان به سیستم های زیر اشاره کرد :

سیستم های توزین ضد انفجار، سیستم های چک ویر، سیستم های Onboard weighingو سیستم های توزین نوار نقاله و توزین مخازن اشاره کنیم.

انتقال به سایت پند کنترل


دستگاه پرکن و بسته بندی

در حوزه بسته بندی نیز صنایع زیرمجموعه نفت، گاز و پتروشیمی عموما نیاز به سیستم های پرکن و بسته بندی دارند که در این رابطه می توان سیستم پرکن بشکه‌، مایعات، سیستم های پرکن IBC، سیستم های پرکن کیسه، سیستم های بیگ بگ و سیستم های پرکنی مواد خاص که ویژگی های انفجاری و سمی دارند را نام برد. این محصولات نیازمند طراحی خاصی می باشند که شرکت پندتک در اجرای آن مهارت و تجربه لازم را دارد. صادرات محصولات پتروشیمی هم الزام به داشتن محصولاتی با دقت توزین بالا را دارند که جز اهداف صادرات محصولات پتروشیمی کشور می باشد و در نتیجه به دستگاه پرکن با دقت و کیفیت بالا نیاز دارند.

 

انتقال به سایت پند پک


بخشی از افتخارات ما در این صنعت

پند پک و پندکترل زیر مجموعه ی تیم ما در حوزه پتروشیمی است که توانسته با ارائه ی به روز ترین راهکار ها سهم بزرگی در پیشرفت این صنعت داشته باشد.

10
15
114
1


گروه صنعتی پندتک در حوزه‌ی پتروشیمی

شرکت پندتک علاوه بر داشتن کرسی های مختلف در زمینه استاندارد‌های داخلی و اتحادیه و انجمن های صنفی، نمایندگی بیش از 20 کمپانی معتبر و درجه یک آمریکایی، اروپایی و آسیایی را در زمینه‌های مختلف بخصوص قطعات و تجهیزات توزین مانند لودسل (سنسور وزن) نمایشگر و غیره را دارا می باشد و در این خصوص توانسته است کمک شایانی به ارتقاء دانش و صنعت توزین در کشور و همچنین همکاران صنعت توزین ارائه نماید.


در قسمت پتروشیمی مایل به همکاری هستید ؟

تیم پشتیبانی پند تک همواره آماده ی همکاری با شما عزیزان در زمینه ی صنعت پتروشیمی است. کافی است سوالات و پیشنهادات خود را از طرق ارتباطی فراهم شده با ما درمیان بگذارید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کرده و ارتباط موثر شما با پند تک آغاز شود.

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .