با فرآیند کاری ما آشنا شوید


رویکرد ما در سال‌های اخیر

تولید ملی

نتیجه تحلیل های اقتصادی و صرفه اقتصادی به همراه استفاده نیروهای متخصص ما را بر آن میدارد که محصولات تکنولوژی روز دنیا را استفاده کنیم.

دانش جهانی

سهولت استفاده از بهترین تکنولوژی جهان میتواند استاندارد های ما را در کسب محصولات جهانی بالا ببرد و ما را ملزم به استفاده از محصولات با کیفیت نماید.

حمایت از نخبگان

همواره در تلاشیم با ایجاد فرصت های شغلی،از استعداد های بی نظیر ایران استفاده کرده تا بتوانیم به رشد میهن عزیزمان کمک و از فرار مغزها جلوگیری کنیم.


سه گام تا رسیدن به هدف


گام نخست: یافتن چالش های صنایع

در گام نخست، تیم فنی ما همواره با تحقیق و بررسی دائم سعی میکند، ضعف ها و نیاز های صنایع روز کشور را پیدا کرده تا درک درستی از نیاز بازار کشور داشته باشد.

 


گام دوم: همکاری با برترین برند های جهان

شرکت پند تک پس از گام نخست بهترین و مناسب ترین محصولات جهان را شناسایی و آن ها را تامین و وارد بازار مصرف ایران می کند .

 


گام نهایی: حمایت برای تولید داخلی

در نهایت در صورت صرفه اقتصادی و با ایجاد بستر های مناسب، جذب متخصصان و ایجاد تسهیلات متنوع میتوان محصول بومی شده را به بازار مصرف عرضه کرد .

 


با ما در تماس باشید


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .