دپارتمان پند ترافیک مجموعه ای توانمند در طراحی، ساخت و تامین تجهیزات توزین جاده ای است، که با ارائه تجهیزات کنترل وزنی و سرعت خودروها، در راستای ارتقای کیفیت زیرساختهای حمل و نقل جاده ای و شهری کشور، امکانات کارآمد و موثری را برای مشتریانی همچون ادارات راهداری، شهرداری های، پلیس راهور، پایانه های ترانزیت و حمل بار، معادن و مجموعه های صنایع سنگین، ارائه می نماید.

وب سایت دپارتمان پند ترافیک

ماموریت های ما

در پندترافیک با پشتوانه‌ی نیرو های متخصص و ارتباط با بهترین برند های جهان ماموریت های زیر را تعریف کنیم.

جلب رضایت مشتری

ارائه کامل ترین خدمات نگهداری و پشتیبانی محصولات و راهکارها، ارائه دوره های آموزش کاربری برای مشتریان، ارائه خدمات پشتیبانی بصورت آنلاین و برخط از دور(IOT)

به روز بودن

تماس مستمر با برترین های صنعت در دنیا و استفاده از آخرین دستاوردهای آنان وانتقال تکنولوژی و مهارت های جدیدترین تجهیزات دنیا از طریق اعزام نیروها به کشورهای مدعی برای انتقال تکنولوژی های روز

گسترش خلاقیت و نوآوری

استفاده از نیروهای کارآمد ، با تجربه و جوانان نخبه، استقبال و با ارزش شمردن ایده های خلاقانه نیروهای فعال و باهوش، سرمایه گذاری و ایجاد فضای مناسب تحقیق و توسعه


بخشی از افتخارات ما در این شرکت

شرکت پند ترافیک زیر مجموعه ی تیم ما در حوزه توزین است که توانسته است با ارائه ی به روز ترین راهکار ها سهم بزرگی در پیشرفت صنعت ایران داشته باشد.

10
15
114
87

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .