دپارتمان پندکنترل یکی از زیرمجموعه‌های شرکت پندتک ( عضو گروه صنعتی پند ) می‌باشد که با هدف تمرکز بر ارائه پروژه‌های اتوماسیون توزین تشکیل شده است. به همین منظور توانسته است با بهره‌ گیری از تجربه گروه صنعتی پند و با توجه به ارتباطات گسترده با پیشرفته ترین شرکت های مطرح دنیا ، بهترین پیشنهادات در حوزه اتوماسیون توزین را برای برای صنایع مختلف تهیه و ارائه نماید.

وب سایت پند کنترل

ماموریت های ما

در پندکنترل با پشتوانه‌ی نیرو های متخصص و ارتباط با بهترین برند های جهان ماموریت های زیر را تعریف کنیم.

جلب رضایت مشتری

در پندکنترل سعی داریم با صداقت و تکیه بر تجربه و دانش روز افزون خود برای مشتری یک مشاور امین و دلسوز باشیم و با ارائه بهترین راه حل ها بتوانیم رضایت مشتریان عزیزمان را جلب نمائیم.

به روز بودن

پندکنترل با تکیه بر تجربه چند دهه گروه صنعتی پند و با داشتن نمایندگی شرکت های تراز اول جهان توانسته است در زمینه توزین اطلاعات روزدنیا را وارد کشور نماید و مجموعه ای به روز برای مشتریان باشد.

گسترش خلاقیت و نوآوری

خلاقیت و نوآوری زمینه ساز و لازمه کارآفرینی است. پندکنترل با نوآوری و افکار واجرای ایده های خلاق و با پیگیری مستمر توانسته است در اتوماسیون توزین در ایران پیشتاز باشد.


بخشی از افتخارات ما در این شرکت

شرکت پندکنترل  زیر مجموعه ی تیم ما در حوزه توزین است که توانسته است با ارائه ی به روز ترین راهکار ها سهم بزرگی در پیشرفت صنعت ایران داشته باشد.

10
15
114
87

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .