معدن

صنایع معدنی و ذخایر معدنی ایران جز پانزده کشور نخست جهان و اولین رتبه در خاور میانه میباشد. استفاده از تکنولوژی های مهم در بخش استخراج، حمل و نقل و فرآوری محصول میتواند باعث شکوفایی این صنعت در کشور شده و بی تردید یکی از مهم ترین بخش هایی است که شرکت پندتک روی آن تمرکز دارد و امید است از این طریق باعث افزایش راندمان این صنعت گردد.


دستگاه سورتر

 

استفاده از ماشین آلات مدرن سورتینگ در معادن باعث شناسایی مواد معدنی متناسب شده و از استفاده مواد معدنی عیار پایین جلوگیری می کند که بدین ترتیب استفاده بسیاری از معادن دارای صرفه اقتصادی شده، همچنین از خام فروشی مواد معدنی جلوگیری کرده و باعث افزایش راندمان شود. در این خصوص دستگاه های سورتر با تشخیص اختلاف رنگ میتواند ناخالصی ها را شناسایی و مواد به صرفه را به عنوان مواد ورودی صنایع مختلف تفکیک کنند.

دستگاه سورتر سنگ های معدنی

 

انتقال به سایت پند پک


راه کار های اتوماسیون توزین معدن

استفاده از سیستم های انتقال اطلاعات و سیستم های توزین Onboard که بر روی ماشین آلات نصب می شود و سیستم های توزین داینامیک باعث شده که کارفرمایان و پیمانکاران بتوانند به راحتی محصولات تهیه شده و جابجا شده در معدن را اندازه گیری و کنترل کنند. در این خصوص می توان به موارد زیر اشاره کرد :‌

توزین ریل‌، توزین نوارنقاله، توزین لودر، توزین کانتینر، توزین محورکش و توزین overload control که در معادن استفاده می شود.

 

انتقال به سایت پند کنترل


بخشی از افتخارات ما در این صنعت

پندکنترل و پندپک زیر مجموعه ی تیم ما در حوزه معدن می باشد که توانسته با ارائه ی به روز ترین راهکار ها سهم بزرگی در پیشرفت این صنعت ایفا نماید.

10
10
114
3


گروه صنعتی پندتک در حوزه ی معدن

شرکت پندتک علاوه بر داشتن کرسی های مختلف در زمینه استاندارد‌های داخلی و اتحادیه و انجمن های صنفی، نمایندگی بیش از 20 کمپانی معتبر و درجه یک آمریکایی، اروپایی و آسیایی را در زمینه‌های مختلف بخصوص قطعات و تجهیزات توزین مانند لودسل (سنسور وزن) نمایشگر و غیره را دارا می باشد و در این خصوص توانسته است کمک شایانی به ارتقاء دانش و صنعت توزین در کشور و همچنین همکاران صنعت توزین ارائه نماید.


در بخش معدن مایل به همکاری هستید؟

تیم پشتیبانی پند تک همواره آماده ی همکاری با شما عزیزان در زمینه ی صنعت معدن است. کافی است سوالات و پیشنهادات خود را از طرق ارتباطی فراهم شده با ما درمیان بگذارید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کرده و ارتباط موثر شما با پند تک آغاز شود.

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .