ما در صنایع زیر فعالیت داریم

ما توانسته ایم با شناخت دقیق از تکنولوژی های روز دنیا باعث توسعه و پیشرفت در صنایع مختلف در کشور شویم.

1
570
10
10

اهداف ما در گروه صنعتی پندتک

جلب رضایت مشتری

با ایجاد یک سیستم پشتیانی پویا و فعال، سعی داریم همواره خاطره‌ایی خوش از همکاری با ما در ذهن مشتریان و همکاران ایجاد کنیم.

به روز بودن

همواره سعی داشته‌ ایم، تا با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا ، صنایع ایران را با استانداردهای جهانی به روز کنیم.

گسترش خلاقیت و نوآوری

با ایجاد فرهنگ مناسب توانستیم بستری پویا فراهم نمائیم و نوآوری را در سازمان افزایش داده و از آن در کسب و کار استفاده نمائیم .


خودکفایی داخلی با دانش جهانی

گروه صنعتی پند تک در تلاش است با همکاری با بهترین برند‌های جهان، ضمن برقراری ارتباط با آن ها و دریافت جدیدترین تکنولوژی های آن ها ، به خودکفایی در زمینه ی تولید تکنولوژی ها روز برسد .


زیر مجموعه های اصلی گروه صنعتی پندتک


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .