شرکت دارا الکترونیک بازوی توانمند تولید داخلی محصولات گروه صنعتی پند تک است، که با هدف تولید ملی و حمایت از نیروی کار داخلی مشغول به فعالیت است. در این شرکت انواع سیستم ها و محصولات صنعت توزین شامل ترازو،و باسکولت های سبک، انواع کفی و سیستم های توزین سنگین، انواع باسکول های آویز، انواع سیستم های خاص توزین، توزین بچینگ و … و همچنین انواع ماشین آلات صنعت کشاورزی شامل ماشین های بسته بندی(پُرکن) ماشین های بوجاری، بالابر، سورتر، الک و … تولید می گردد. 

وب سایت شرکت دارا الکترونیک

ماموریت های ما

در دارا الکترونیک با پشتوانه‌ی نیرو های متخصص و ارتباط با بهترین برند های جهان ماموریت های زیر را تعریف کنیم.

جلب رضایت مشتری

با ایجاد فرهنگ مناسب توانستیم بستری پویا فراهم نمائیم و نوآوری را در سازمان افزایش داده و از آن در کسب و کار استفاده نمائیم .

به روز بودن

با ایجاد فرهنگ مناسب توانستیم بستری پویا فراهم نمائیم و نوآوری را در سازمان افزایش داده و از آن در کسب و کار استفاده نمائیم .

تولید ملی و حمایت ازنیروی کار

در تلاشیم تا با حمایت گسترده از نخبگان کشور عزیزمان گام مثبتی در ایجاد روحیه‌ی خودباوری و توسعه ی اقتصادی کشور برداریم.


بخشی از افتخارات ما در این شرکت

شرکت دارا الکترونیک  زیر مجموعه ی تیم ما در حوزه توزین است که توانسته است با ارائه ی به روز ترین راهکار ها سهم بزرگی در پیشرفت صنعت ایران داشته باشد.

2
2
23
7

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .