سخنان شهرام معتمد، مدیر عامل گروه صنعتی پندتک

1- ما در تلاش هستیم که بهترین و کامل ترین سبد محصول از سیستم های اندازه گیری وزن را به مشتریان خود ارائه دهیم تا مشتریان ما بتوانند از تکنولوژی های جدید سیستم های توزین در کسب و کار خود استفاده نمایند.

2- ما در صدد آن هستیم که ماشین آلات کشاورزی و در حوزه فرآوری محصولات کشاورزی را از ترکیب دانش جهانی و تلفیق آن با دانش بومی کشور، بهترین و متناسب ترین محصولات را با کیفیت عالی عرضه نمائیم. هدف ما ارتقای استاندارد های کیفی محصولات و خدمات کشاورزی در این صعنت می باشد.

چشم انداز

دقت در اندازه گیری کمیت وزن لازمه ارتقای کیفی فرآیند های تولید و کسب و کار است. محبوب ترین و نوآورترین شرکت در زمینه ماشین آلات صنایع بسته بندی و ماشین آلات فرآوری کشاورزی در ایران خواهیم شد و با تکیه بر علم و تجربه، شهر صنعتی تولید ماشین آلات کشاورزی را در ایران بنا خواهیم داشت.

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .