کشاورزی

 یکی از مهم ترین ارکان اصلی توسعه پایدار و ایجاد اشتغال، ایجاد امنیت اقتصادی‌ و اجتماعی، دارا بودن کشاورزی مناسب در کشور است. در این خصوص داشتن ماشین آلات به روز از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. لذا در این رابطه شرکت پندتک با تکیه بر دانش جهانی و نیروهای پر توان دانش محور ایرانی توانسته است در این موضوع گام مهمی بردارد. 


دستگاه سورتر

 

به کاربردن ماشین آلات پیشرفته و مناسب در قسمت صنایع تبدیلی تعیین کننده کیفیت مطلوب کالا در زمان بسته بندی است. در این خصوص استفاده از ماشین آلات دقیق و سریع جهت سورت میتواند باعث رضایتمندی مشتری، کاهش ضایعات، افزایش بهره وری، دسته بندی محصولات و حفظ حقوق مصرف کننده شود. در این مورد شرکت پندتک ماشین آلات زیر را ارائه می دهد :

  • سورتر غلات (‌برنج ،گندم، ذرت، ریزدانه و … )
  • سورتر خکشبار (‌چای‌، تخمه، پسته، کشمش و … )
  • سورتر حبوبات (‌نخود، لوبیاچیتی، لوبیا قرمز، عدس‌، لپه و … )
انتقال به سایت پند پک


دستگاه بوجاری

دستگاه بوجاری یکی از مهم ترین و اساسی ترین ماشین آلات جهت تکمیل فرآیند تولید محصولات کشاورزی، صنایع تکمیلی و محصولات صنایع تبدیلی صنعت کشاورزی می باشد. استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات صنایع تبدیلی باعث ارتقا کیفی محصولات کشاورزی و رسیدن محصول با کیفیت به دست مشتری، کاهش مصرف انرژی و تکمیل فرآیند کشاورزی خواهد شد. محصولی که با صرف هزینه های فراوان به قسمت صنایع تبدیلی و کشاورزی می رسد در صورت عدم استفاده از ماشین آلات مطلوب هدر رفته و باعث صرف هزینه هنگفت میشود. در این راستا شرکت پندتک ماشین آلات به روز این صنعت را با بهره وری بالا در رده های زیر ارائه می دهد:

  • بوجاری غلات (‌گندم ، ذرت ، ریز دانه )
  • بوجاری حبوبات (‌لوبیا ، عدس ، ماش و … )
  • بوجاری خشکبار ( تخمه ، بادام و … )
انتقال به سایت پند پک


دستگاه پرکن

بی شک بسته بندی  مهم ترین و آخرین فرآیند تکمیل ارائه محصولات صنایع غذایی می باشد. فرآیندی که تامین امنیت غذایی را بر عهده داشته و از این طریق می توان از کم فروشی جلوگیری کرد وبا قیمت گذاری و بسته بندی مناسب به مشتریان اطمینان خاطر داد. همچنین این مرحله روند تولید صنایع غذایی را به بهترین و زیباترین شکل ارائه می نماید. در این خصوص می توان به موارد زیر اشاره کرد :‌

دستگاه پرکن مخصوص برنج ، کشمش ، حبوبات ، گندم و …

انتقال به سایت پند پک


 پهپادهای کشاورزی

امروزه با توجه به افزایش چشمگیر جمعیت کره‌ی زمین، حجم تولیدات محصولات کشاوزی نیز به طبع آن رشد قابل توجهی داشته است. به همین علت مهندسان در تلاش هستند تا با استفاده از تکنولوژی های بروز، بازدهی فرایند های کشاورزی را افزایش دهند. گروه صنعتی پندتک با همکاری نام‌دارترین شرکت های تولید کننده‌ی پهپاد کشاورزی در تلاش است تا گام مهمی در افزایش بهره‌وری محصولات کشاورزی بردارد.

خدمات ما در این حوزه:

  • سم پاشی و محلول پاشی
  • نظارت و مدیریت کشاورزی
  • ایجاد مه مصنوعی گرم
  • کاشت بذر و جامد پاشی
انتقال به سایت پند پک


بخشی از افتخارات ما در این صنعت

پند پک زیر مجموعه ی تیم ما در حوزه کشاورزی است که توانسته با ارائه ی به روز ترین راهکار ها سهم بزرگی در پیشرفت این صنعت داشته باشد.

5
2
114
1


گروه صنعتی پندتک در حوزه ی توزین

شرکت پندتک علاوه بر داشتن کرسی های مختلف در زمینه استاندارد‌های داخلی و اتحادیه و انجمن های صنفی، نمایندگی بیش از 20 کمپانی معتبر و درجه یک آمریکایی، اروپایی و آسیایی را در زمینه‌های مختلف بخصوص قطعات و تجهیزات توزین مانند لودسل (سنسور وزن) نمایشگر و غیره را دارا می باشد و در این خصوص توانسته است کمک شایانی به ارتقاء دانش و صنعت توزین در کشور و همچنین همکاران صنعت توزین ارائه نماید .


در قسمت کشاورزی مایل به همکاری هستید ؟

تیم پشتیبانی پند تک همواره آماده ی همکاری با شما عزیزان در زمینه ی صنعت کشاورزی است. کافی است سوالات و پیشنهادات خود را از طرق ارتباطی فراهم شده با ما درمیان بگذارید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار کرده و ارتباط موثر شما با پند تک آغاز شود.

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .