تاریخچه‌ی گروه صنعتی پندتک


درباره‌ی پیشینه‌ی گروه صنعتی پندتک

در سال 1370 اولین نسل ترازوی الکترونیکی ایرانی با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت  10 گرم توسط پند تولیدشد. هم اکنون افتخار شرکت صنایع پند این است که سیستمهای تولیدی این شرکت در بسیاری از مراکز تجاری صنعتی و خدماتی به طور گسترده‌ ای در اقصی نقاط کشور مشغول بهره برداری عملیاتی می باشد .

شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است . همچنین  با دریافت افتخارات و لوح های تقدیر به عنوان تولید کننده برتر در سال های مختلف ارزش آفرینی کرده است . گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

ماموریت ما از گذشته تا اکنون

ما در تلاش هستیم که بهترین و کامل ترین سبد محصول از سیستم های اندازه گیری وزن را به مشتریان خود ارائه دهیم و مشتریان ما بتوانند از تکنولوژی های جدید سیستم های توزین در کسب و کار خود استفاده نمایند.
ما در صدد آن هستیم که ماشین آلات کشاورزی و در حوزه فرآوری محصولات کشاورزی را با بهترین کیفیت و متناسب با نیاز ایران به مشتریان خود عرضه کنیم و از ترکیب دانش جهانی و تلفیق آن با دانش بومی کشور بهترین و متناسب ترین محصولات را عرض نمائیم. هدف ما ارتقای استاندارد های کیفی محصولات و خدمات کشاورزی می باشد.


برخی از مشتریان ما

In our resume you can find cooperations with best companies

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .