قدمی دیگر برای افزایش بهره‌وری کشاورزان عزیز، این بار پهپاد

قدمی دیگر برای افزایش بهره‌وری کشاورزان عزیز، این بار پهپاد

قدمی دیگر برای افزایش بهره‌وری کشاورزان عزیز، این بار پهپاد 1700 1275 Pandtec | پندتک

امروزه شاهد هستیم در کشورهای توسعه یافته، کشاورزی با استفاده از تکنولوژی،  باعث رشد و ترقی بسیاری از آن ها شده است. ما همواره در گروه صنعتی پندتک دغدغه‌ی رساندن توامندی‌های کشاورزان عزیز کشور به این سطح از تکنولوژی را داشتیم و خواهیم داشت.

با آغاز سال 1398 و پی‌بردن به اهمیت استفاده از پهپادهای کشاورزی (درباره‌ی مزایای فوق‌العاده‌ی این دستگاه مقاله‌ی ما در این زمینه را حتما از لینک مطالعه کنید.) برآن شدیم که کشاورزان عزیز کشور را از وجود این تکنولوژی آگاه و با استفاده از توانمندی در عرضه‌ی این دستگاه‌ها، هر چه زود تر بهترین امکانات در این زمینه را در اختیار این عزیزان قرار دهیم.

نیمه‌ی اول سال با تحقیق و مطالعه‌ی گسترده بر روی این دستگاه ها و زیرساخت‌های موجود در ایران برای عرضه‌ی آن‌ها توانستیم اطلاعات مفیدی جمع آوری کنیم و در ادامه‌ی سال مذاکره با قدرتمندترین برندها و کمپانی‌های این تکنولوژی و معرفی بازار بزرگ ایران سعی داشتیم تا هرچه سریع ترین امکان استفاده از امکانات قدرتمند پهپادهای کشاورزی را فراهم کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی بر روی متن کلیک کنید.

درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .