استفاده از تکنولوژی برای مبارزه با کرونا

استفاده از تکنولوژی برای مبارزه با کرونا

استفاده از تکنولوژی برای مبارزه با کرونا 960 540 Pandtec | پندتک

ویدیویی در رسانه‌های اجتماعی چین در حال انتشار است که در آن نشان می‌دهد یک پلیس راهنمایی و رانندگی چین، از طریق پهپاد اطلاعات لازم جهت پیشگیری از این ویروس را در اختیار شهروندان قرار می‌دهد و هشدارهای لازم را ارائه می‌ دهد.

مهم‌ترین پیام هایی که توسط پهپادها منتقل می شوند توصیه به ماندن مردم در داخل منازل و ماسک زدن است این نوع عملیات گشت‌زنی از ۳۰ ژانویه در چین آغاز شده است.

رادیو بین المللی چین هم گزارش کرده است در ویدیویی دیگر که در روستایی نزدیک شهر چنگ دو تولید شده است یک کادر روستایی ضمن نگاه کردن به ویدیوهایی که از طریق پهپاد ارسال می شود، از طریق بلندگو به افرادی که برای تفریح دور هم جمع شده اند، با فریاد می گوید: پهپهاد از شما فیلم گرفته است، هر چه سریع تر محل را ترک کنید.

این کادر همچنین به یک پسر که با تعجب سرش را برای تماشای پهپاد بالا گرفته بود، گفت: عزیزم نگاه نکن، به پدر و مادرت بگو صحنه را ترک کنند.

در گزارش ها آمده است که این ویدیو باعث خنده تعداد زیادی از کاربران شده و مورد توجه بسیار قرار گرفته است به گفته کاربران، این شیوه بسیار عالی است و تکنولوژی پیشرفته، زندگی را کارآمدتر می کند.

به امیدی روزی که بتوانیم با تکنولوژی های روز دنیا در شرایط بحرانی درکنار یکدیگر به بهبود شرایط کمک کنیم.

درباره‌ی پهپادهای کشاورزی هم با کلیک روی متن بخوانید.


درباره ی گروه صنعتی پند تک

در سال 1369 ، مجموعه با هدف تولید ترازو الکترونیکی برای مصارف عام فروشگاهی در سطح کشور شروع به فعالیت نمود. مطالعات گسترده ای در خصوص تحقق این هدف آغاز گردید و کیفیت به عنوان مهمترین عامل در صدر برنامه مسئولان شرکت قرار گرفت . شرکت پند از آن زمان تا امروز با بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص ، مشتری مداری و رضایت مصرف کننده ،پیشگام و نوآوری در صنعت و تولید با کیفیت محصولات نقش مهمی در تولید داخل ، صنعت و پیشرفت کشور داشته است .گروه صنعتی پند هم اکنون 5 زیر مجموعه دارد که هر کدام در بخش های مرتبط با صنعت توزین فعالیت دارند .

نقشه دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

حکیمیه، خیابان شهید کاظم نشوه (سازمان آب)، بین کوچه نیلوفر و نوروزی، پلاک 78

پست الکترونیکی ما

سوالات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید .

شماره تماس ما

برای تماس با تیم پشتیبانی از روی شماره زیر کلیلک کنید .